NÁHRADNE DIELY PRE VAŠE AUTO
Všetky práva vyhradené. Copyright © 2022 JAMICAR s.r.o.
Návštevníci tejto stránky súhlasia s Pravidlami používania stránok spoločnosti JAMICAR s.r.o.
V roku 1919 taliansky podnikateľ Ercole Marelli založil v spolupráci s Fiat malé dielne s názvom Fimm pre výrobu magnetu pre automobilový a letecký priemysel. Následne sa pridali ďalšie auto diely, vrátane batérií, stieračov a elektrických komponentov. Neskôr spoločnosť zmenila svoj názov na Magneti Marelli. Továreň začala s výrobou batérií pre ponorky a výrobou ľahkých koľajových systémov. V roku 1935 bola nadviazaná spolupráca s firmou Bosch. Auto a moto elektronické súčiastky od roku 1969 tiež ukazujú svoje výhody na závodnej dráhe. Inovatívne riešenia a vysoko kvalitné výrobky získali dôveru. Dnes je spoločnosť vlastnená skupinou Fiat, s príjmami presahujúcimi 5 miliárd USD ročne. Sortiment výrobkov z Magneti Marelli je veľmi bohatý - svetelné komponenty a automobilová elektronika, atď.

Počas prvých rokov existencie malej dielne presného strojárstva v Stuttgarte, si jej zakladateľ, mladý inžinier Robert Bosch, nebol istý, či spoločnosť prežije. Realita však prekročila najdivokejšie očakávania - prvú zahraničnú pobočku svojej firmy otvoril v roku 1897, len rok po tom, čo jeho meno v Európe preslávilo vylepšené elektromagnetické zapaľovacie zariadenie. O menej než 10 rokov neskôr, firma dodáva svoje produkty mnohých výrobcom automobilov a rozšírila aktivity na niekoľko kontinentov. Nové vynálezy ďalej podnietili rozvoj - v 20. rokoch minulého storočia Bosch zahájil výrobu systémov vstrekovania paliva, u ktorých ďalšie, čoraz viac a viac pokročilé generácie boli prispôsobené potrebám nafty a benzínu. Inžinieri Bosch prispeli k rozvoju aktívnych bezpečnostných systémov vozidiel. V priebehu rokov sa spoločnosť stala popredným dodávateľom originálnych dielov vozidiel rôznych značiek - Mercedes-Benz, VW, BMW, Porsche a mnoho ďalších. Bosch Group zamestnáva viac ako 300.000 zamestnancov v 60 krajinách a jej ročný obrat je viac ako 45 miliárd EUR.

Rodinná firma založená v roku 1844 pánom Ferdinandom Bilstein v Nemecku. Na začiatku sa zaoberali výrobou píl, dlát, reťazí a ďalších výrobkov zo železa. V prvých desaťročiach 20. storočia spoločnosť vstúpila na automobilový trh. V roku 1921 vyrobili prvé odpruženie predávané pod značkou FEBI, ktoré spôsobilo revolúciu v konštrukcii automobilového pruženia. V nasledujúcich rokoch sa sortiment rozšíril o mnoho inovatívnych prvkov. Rozsiahle skúsenosti z výroby kovov zabezpečovali vysokú kvalitu a spokojnosť zákazníkov. Tým sa stala spoločnosť dnes známa ako FEBI BILSTEIN jedným z popredných výrobcov náhradných dielov pre automobily s viac ako 20 000 referenciami pre osobné a nákladné automobily. V súčasnej dobe má značka dôveru u mnohých zákazníkov vo viac ako 130 krajinách po celom svete. Neustále rozširujúci sa sortiment zahŕňa súčasti riadenia, brzdy, zavesenie kolies, atď. Vďaka vysokej kvalite a dlhej životnosti spĺňajú výrobky BILSTEIN očakávania tých najnáročnejších zákazníkov.

Nemecká spoločnosť LUK bola založená v roku 1965. Inovatívne riešenie a vysoko kvalitné materiály použité pri výrobe prispeli k rýchlemu rozvoju spoločnosti, ktorá už v 70. rokoch otvorila svoje pobočky v Mexiku a Brazílii. Postupne rozšírila sortiment o športové spojky a čoskoro aj o jeden z prvých dvojhmotových zotrvačníkov na svetovom automobilovom trhu. V roku 1985 spoločnosť začala sériovú výrobu komponentov pre BMW. V 90. rokoch pripojila k svojej ponuke čerpadlo posilňovača riadenia a iné diely motora, odpruženia a prevodového ústrojenstva, rovnako ako širokú škálu tlmičov a príslušenstva. V súčasnej dobe, sú výrobky LUK používané pre prvú inštaláciu u popredných svetových výrobcov automobilov, vrátane Porsche, BMW, Volkswagen a Mercedes-Benz.

Pri vytváraní SRLine, si spoločnosť POLCAR dala cieľ dať svojím zákaznikom automobilové
sučiastky, ktoré sú svojou kvalitou porovnateľné s originalnými dielmi, pričom ich cena
vyhovuje požiadavkam trhu a sú cenovo dostupné všetkým naším zákaznikom.

KAMOKA - je medzinárodná sieť náhradných dielov pre motorové vozidlá dodávateľov. Od roku 2005 fungujeme v Poľsku. Naše centrum dystribucie sa nachádza v centre Poľska, v Brzezinach v blízkosti Lodže. /máme vyníkajúce komunikácie v dôsledku umiestnenia v blízkosti uzla kde sa krýžuju autodialnice A1 a A2/ Stále aktualizujeme našu ponuku brzdového systému, riadenia a pohonu /homokinetické kĺby a poloosy/, komerčne zavádzaním nových produktov. Dynamicky sa rozvýjame v posledných dvoch rokoch náš sortiment náhradných dielov do osobných automobilov a úžitkových automobilov vzrástol päťnásobne a stále rastie. Každý mesiac nám prichádza tucet nových položiek.Trvácnosť za všetkých podmienok Vyrábame náhradné diely veľmi dobrej kvality, dlhotrvácne, bezpečné. Boli testované aj vsťažených podmienkach a preto garantujeme záruku dva roky. Máme vysoko kvalifikovaných zamestnancov, inovatívnu techniku a moderné logistické zariadenia. EFEKT - dobrá kvalita za rozumnú cenu. Naše produkty si získavajú rok po roku dôveru naších zákazníkov. Stále spolupracujeme s expertami v motoristickej oblasti za účelom zlepšenia existujúcich riešení použitých pri výrobe náhradných dielov. Technológia a presnosť výrobného procesu priamo ovplyvňujú výrobu, spoľahlivosť a životnosť náhradných dielov KAMOKA.

Francúzski automobilový koncern, jeden z najväčších na svete. Svoje výrobky (osvetlenia, chladiče, stierače, zámky dverí, spínacie skrinky, spojky, brzdy, chladiče klimatizácie, zapaľovacie sviečky, elektrické systémy) dodáva prevažne do prvovýroby firmám, ako Volkswagen, Renault, Nissan, Daimler Chrysler, Fiat, Ford alebo BMW, ale i na trh s náhradnými dielmi.

Teknorot je výrobca dielov zavesenia. Názov firmy Teknorot nie je známy preto, lebo jeho výrobky sú balené vo všetkých predajných sieťach a každá sieť si ho predáva pod svojou značkou. Teknorot tiež vyrába pre známych európskych výrobcov dielov zavesenia ako subdodávateľ. V ponuke tohto výrobcu sa nachádzajú ramená, čapy, tyčky riadenia a stabizátorov, silenbloky a iné diely zavesenia. Diely sú predávané v atraktívnej cene a kvalita je kontrolovaná predajnými sieťami v celej EÚ.

Kvalitné karosárske prvky z celého sveta za priaznivú cenu!

Poľská firma Polcar pracuje už od roku 1986 na tom, aby svojim zákazníkom mohla ponúknuť
čo najširší výber v oblasti karosárskych prvkov.
Okrem toho robí audit produktov pre viacerých výrobcov karosárskych prvkov, ktoré potom
integroval do vlastného dobre katalogizovaného systému. Vďaka tomuto systému je možné
v ich sortimente hlavné karosárske prvky najpopulárnejších modelov, alebo opravné prvky,
alebo aj vnútorné plastové panely karosérie, ktoré sú kuriozitou, veľmi ľahko nájsť.
Jamicar na facebooku
Jamicar na facebooku
GDPR - OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV